Гравець ►
Рейтинг: 117
Повідомлень: 7
Подякувань: 22
хочу грати на Steam CS TEHb [OLD School]
Власник
Рейтинг: 11476
Повідомлень: 166
Подякувань: 2262
TEHb писал:
хочу грати на Steam CS TEHb [OLD School]
Так ти ж і так граєш зі стімуа, нашо тобі ще 1 аккаунт?)
Гравець ►
Рейтинг: 117
Повідомлень: 7
Подякувань: 22
3tt писал:
TEHb писал:
хочу грати на Steam CS TEHb [OLD School]
Так ти ж і так граєш зі стімуа, нашо тобі ще 1 аккаунт?)
Привіт!
Цей стім нажаль зламаний, не можу зайти з нього з нового ПК,. так як була встановлена Гвард також не можу зайти в цей аккаунт в телефоні.
Цей обліковій запис відкритий вже майже рік на НОуті. А придбати Гру з Кс поки не має такоЇ можливості.
Тому і хотів почати все з нуля, головне щоб КС була ліцензія.
Меценат ♕ [ PUB ]
Рейтинг: 3914
Повідомлень: 434
Подякувань: 696
TEHb писал:
3tt писал:
TEHb писал:
хочу грати на Steam CS TEHb [OLD School]
Так ти ж і так граєш зі стімуа, нашо тобі ще 1 аккаунт?)Привіт!
Цей стім нажаль зламаний, не можу зайти з нього з нового ПК,. так як була встановлена Гвард також не можу зайти в цей аккаунт в телефоні.
Цей обліковій запис відкритий вже майже рік на НОуті. А придбати Гру з Кс поки не має такоЇ можливості.
Тому і хотів почати все з нуля, головне щоб КС була ліцензія.
Так ти ж грав сьогодні зі стіма
Гравець ►
Рейтинг: 117
Повідомлень: 7
Подякувань: 22
Bugs Bunny писал:
TEHb писал:
3tt писал:
TEHb писал:
хочу грати на Steam CS TEHb [OLD School]
Так ти ж і так граєш зі стімуа, нашо тобі ще 1 аккаунт?)Привіт!
Цей стім нажаль зламаний, не можу зайти з нього з нового ПК,. так як була встановлена Гвард також не можу зайти в цей аккаунт в телефоні.
Цей обліковій запис відкритий вже майже рік на НОуті. А придбати Гру з Кс поки не має такоЇ можливості.
Тому і хотів почати все з нуля, головне щоб КС була ліцензія.
Так ти ж грав сьогодні зі стіма
Так я про що і пишу. зібрав собі Пк набридло грати з ноута і постійно підключати до нього монітор Хочу Грати вже з ігрового пк. з нового стіму. на ноуйті якось не кофортно .
Гравець ►
Рейтинг: 117
Повідомлень: 7
Подякувань: 22
я не прошу....Я просто побачив таку собі акцію Новенький стім з улюбленою Кскою.
можу відправити переписки з тех підримкою стосовно того що я не можу зайти на іншому девайсі в свій стім Вам вирішувати. я вже начебто звик до ноута.
Власник
Рейтинг: 11476
Повідомлень: 166
Подякувань: 2262
TEHb писал:
я не прошу....Я просто побачив таку собі акцію Новенький стім з улюбленою Кскою.
можу відправити переписки з тех підримкою стосовно того що я не можу зайти на іншому девайсі в свій стім Вам вирішувати. я вже начебто звик до ноута.
ну то додайся до нашого телеграм чату, там вирішимо питання з приводу стіму
Гравець ►
Рейтинг: 2
Повідомлень: 2
Подякувань: 0
Хочу пограти на steam mishanya
Гравець ►
Рейтинг: 2
Повідомлень: 2
Подякувань: 0
хочу пограти на steam в мене не заходить на мiй аккаунт sunsh1ne
Дата: 1 час. назад
Автор: Terrible
Дата: 3 час. назад
Автор: Pokemon
Дата: 3 час. назад
Автор: Pokemon
Репорти ваших сканів - загружаємо в даний розділ
Дата: 22 час. назад
Автор: DPSY
⭐⭐⭐ДЕМО ЗАПИСИ ГРИ НА СЕРВЕРІ (що це таке, де знайти)
Дата: 14 июня 2026 г, 20:18
Автор: Destr
Ruslan_UA 
САХАР ОК 
DarkAngel UA 
3tt 
Pumas5504 
